Bugun...


Bahçelinin elini öpen Hayati Arkaz
TBMM yemin töreninde İyi parti Milletvekili Hayati Arkaz kendilerini tebrik eden Mhp genel başkanı D. Bahçelinin elini öpmesi gündem oldu ve Genel Başkan M. Akşener Arkaz hakkında çok ağır konuşarak partiyi terk etsin mesajı yayınladı

Bahçelinin elini öpen Hayati Arkaz
+ -

“Ben siyasi nezaketi iyi bilirim. Ancak bu yapılan siyasi nezaket değildir. Partimize; FETÖ’cü, ipsiz sapsız diyen ve hatta genel başkanın namusuna kadar laf edenlere böyle hürmet göstermek siyasi nezaket değildir.

Bizim ilkelerimize bağlı kalacak olanlara yanımızda yer alabilir. Uymayanlar derhal İYİ Parti’yi terk etsin”

Meral AKŞENER


Hayati Arkaz, Konu hakkında yaptığı yazılı açıklamada

Bugün TBMM Genel Kurulunda yemin etme töreninde cereyan eden olay özetle şu şekilde olmuştur.Sayın Devlet Bahçeli Bey İyi Parti Milletvekillerinin yani bizlerin bulunduğu yere gelerek hepimizi tek tek tebrik etmiştir.Tebrik esnasında aramızda geçen konuşmada çok memnun olduğunu Milletvekili olarak seçilmemden dolayı başarılar dilediğini ifade etti. Bende teşekkür ettim.Türk’ün töresinde büyüğe saygı, küçüğe sevgi ,esastır. Sevgide serbesiyet saygıda mecburiyet vardır.Sayın Devlet Bahçeli’nin nezaketine karşı bende aynı ölçüde nezaket gösterdim.Durum tamamen insani ve vicdani bir durumdur.Durumdan vazife çıkarmaya gerek yoktur.Benim partim İYİ Parti, Genel Başkanım Sayın Meral Akşener'dir." Kaynak: Bahçeli’nin elini öpen İYİ Partili Vekil’den açıklama: Hele bir sorun niye öptüm?
Kaynak: Sivil hareket

Editör: Abdullah GözaydınYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI