Bugun...


Cemal Kaşıkçının cesedi görüntülendi
İsrail haber siteleri Cemal Kaşıkçının cesedinin fotolarını yayınlamaya başladı, Dikkat 18 yaşından küçüklerin görmesine izin vermeyin

Cemal Kaşıkçının cesedi görüntülendi
+ -

Cemal Kaşıkçı cinayetinin ceset fotoğraflarını  israil haber siteleri yayınladı

Biz sansürlemek zorunda kaldık, aşağıdaki linklerden fotoların orjinaline ulaşabilirsiniz


Polis kaynakları, Eski Eşinden boşanmalarını tamamlamak için Salı günü konsolosluğa girdiğinden beri görülmeyen Jamal Khashoggi'nin binasının binadan çıkarıldığını söyledi. Kralın kendi ortadan kalkmasından sorumlu olduğunu ve bu durumun Ankara ile krizi daha da şiddetlendireceğini söyleyen Taç Prensi'nin en önemli eleştirmenlerinden biriydi.Haberin sansürsüz israil kaynağı:  

 Bir başka kaynakta ceset fotoları: 

Kaynak: Sivil haber

Editör: Abdullah GözaydınYORUMLAR

ABDULLAH GÖZAYDIN
29-10-2018 05:39:00

"Kaşıkçı olayı, çok büyük bir pano'nun küçük bir puzzle'ı" diyen Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "Kaşıkçı'nın da işin içinde olduğu çok daha büyük bir oyunla karşı karşıyayız" ifadesini kullandı.

Abdurrahman Dilipak, Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı olayının 'Sıradan bir aşk hikayesi, sıradan muhalif bir gazetecinin başına gelen olaylarla ilgili bir olay' olmadığını belirtti.

Erdoğan'dan Kaşıkçı açıklaması: Elimizde başka belge var ama aceleci olmanın anlamı yok
Dilipak, "Ceset nerede, Veliaht Prens görevden alınacak mı?" sorularını hatırlatarak, Kaşıkçı olayının yalnızca Suudi Arabistan'ı bağlamadığını, ABD, İngiltere ve Avrupa Birliği'nin de işin içinde olduğunu söyledi.
Ankara'nın cinayet şüphelilerinin Türkiye'ye iadesi ve yargılama talebine dikkati çeken Dilipak, şu ifadeleri kulandı:

"Eğer şüpheliler Türkiye'ye verilecek olursa, hemen belirtelim ki, Türkiye'de idam cezası yok. Yani bu cinayeti bunlar işlemiş olsa bile 'asmayacağız, besleyeceğiz.' Diğer bir konu, bunlar kendi aralarında anlaşır, asıl failler itirafçı olur, suçu üstlenecek biri mahkemenin önüne atılacak olursa ne olur? Olayın oluş şekli, öncesi ve sonrası yaşananlar, işin öbür ucundaki kişiyi işaret ediyor aslında. Veliaht Prens yeni bir senaryo ile bu işin dışında gösterilebilir. İster misiniz, bu arada asıl suçlu ilan edilecek kişilerden biri çıkan çatışmada hayatını kaybetmiş ya da intihar etmiş olsun!

Bilmemiz gerekir ki, Kaşıkçı'nın da işin içinde olduğu çok daha büyük bir oyunla karşı karşıyayız. Kaşıkçı olayı, çok büyük bir pano'nun küçük bir puzzle'ı. Bu puzzle'ı kaybedersek, büyük resmi de kaybederiz. Yine aynı şekilde, bu küçük parçayı gözümüze çok yaklaştırırsak da, arkasındaki büyük bir ormanı kaybederiz."

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI