Bugun...


Fatih Bld. Başkanı Mustafa Demir istifa Etti.
2004 YEREL SEÇİMLERİNDE FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN Dt. MUSTAFA DEMİR 24 Haziran genel seçimlerinde aday olabilmek için bu gün Fatih belediye başkanlığı görevinden istifa etti.

Fatih Bld. Başkanı Mustafa Demir istifa Etti.
+ -

Bld. Başkanı Mustafa Demir istifa ederek 14 Yıldır sürdürdüğü görevini Meclis 1. Başkan vekili Hasan Suver vekaleten devraldı, Asaleten atanması ileriki tarihlerde belli olacak.

24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adaylığı için başvuracak kişilerin bugün itibariyle istifalarını vermeleri gerekiyor. Aday adayı olmak isteyenler bugün saat 17.00'ye kadar partilere başvuracak.

Bu nedenle AK Partili Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir de görevinden istifa etti. Demir'in, 24 Haziran'da yapılacak seçimde milletvekili aday adayı olmak için başvuruda bulunacağı belirtildi.

Demir, Daha sonra açıklamasında: 
Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir Fatih Kaymakamlığı’na istifa dilekçesini verdikten sonra Vatan Caddesi’nde bulunan belediye binasındaki makam odasına gelerek basın açıklaması yaptı. 

ÖNCE SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Demir, siyasete 2001 yılında başladığını belirterek “Ben 2001 yılında AK Parti’nin kuruluşunda İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatıma başladım. İl Başkan Yardımılığı ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı gibi görevlerde bulundum. 2004 yılından bu yana da İstanbul’un kalbi sayılan son derece önemli bir ilçe olan Fatih’te de belediye başkanlığı yapmak nasip oldu. dedi.
Kaynak: Sivil hareket

Editör: Abdullah GözaydınYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI