Bugun...


İYİ Parti-MHP Gerginliği Devam ediyor
Dün gece bir gurup MHP'linin Meral Akşener'in evi önünde Tehditli/Eylem yapmasının ardından İç işleri bakanlığı yeni önlemler aldı. Tehdit eylemini MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman sahiplenerek yeni tehditler paylaştı. Bu Gün İyi parti Genel merkezi önündeki ana yol iki yönlü trafiğe kapatıldı

İYİ Parti-MHP Gerginliği Devam ediyor
+ -

İstanbul Mv. Hayrettin Nuhoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda;
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evine dün gece yaptırılan çirkin saldırıyı Başkanlık Divanı olarak evinin önünde yaptığımız basın açıklamasıyla şiddetle kınadık. Sayın Akşener ve İYİ Parti Türk Milleti için umut olmuştur. Bunun önemi ve kıymeti herkesçe bilinmelidir, Dedi..

MHP'li bir grubun İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in evinin önünde gerçekleştirdiği provokasyonun ardından, polis İYİ Parti Genel Merkezi önünde güvenlik önlemleri aldı. 

---
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i hedef göstermişti. Bahçeli'nin hedef göstermesinin ardından bir grup MHP'li, Akşener'in evinin önünde toplanarak Bahçeli lehine sloganlar attı.

Dün gece yaşanan gerginliğin ardından, bugün polislerin İYİ Parti Genel Merkez binası önünde güvenlik önlemi alarak yolu trafiğe kapattığı görüldü. 

MHP'den Tehditler devam ediyor
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "MHP'ye 'küçük ortak' benzetmesi yapan siyasi üslupsuz, öyle sanıyoruz ki işportaya düşen, 'yeni bir Genç Parti' rolüne soyunmuş olan partisini kurtarma peşindedir" dedi.

Büyükataman, "Demirden korksa trene binmeyeceğini ifade edene, bir kere yanlış trene bindiyse; koridordan ters tarafa yürümesinin hiçbir anlamı olmayacağını hatırlatmak isteriz. Son olarak; Ülkücü Hareketin kadife eldiven içindeki demir yumruk olduğunu da kimse unutmamalıdır." dedi.

MHP BAŞKANI D. BAHÇELİNİN PAYLAŞIMLARI VE TEPKİLERHABER VİDEOSU

Kaynak: Sivil Hareket

Editör: Abdullah GözaydınYORUMLAR

Abdullah Ak
05-10-2018 12:29:00

MHP Üsküdar teşkilatı görevden alındı,11 kişi gözaltında

Dün gece Meral Akşener'in evinin önünde toplanan protestocu'lardan 11'i gözaltına alındı.
MHP Genel Merkezi de Üsküdar İlçe Teşkilatını görevden aldığını duyurdu.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI