Bugun...


Trabzonda spor iyice siyasallaştı
İktidarın baskıları ile 2011 yılı şampiyonluğumuz verilmemiş olmasına rağmen, Fındık fiyatlarının 15 sene evvelin dekinden düşük olmasına rağmen, Çay kotası ve fiyatları taban yaparken oy tercihi değişmeyen Trabzonda iktidar çılgınca desteklenirken, Muhalefet tu-kaka muamelesi görmeye devam ediyor. Maalesef.

Trabzonda spor iyice siyasallaştı
+ -

Ekrem İmamoğlu’na yapılan ayıba seyirci kalanlar!!

Trabzonspor’da birlik olmaz. Bunu bir kez daha anladım. Trabzonspor partiler üstü bir kurumdur. Bir şemsiyedir. Herkes onun altında toplanır. Parti gözetmeksizin o şemsiyenin altına girer. Yağmurdan korunur. Güneşine gölge olur.

Bende öyle zannediyordum. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlunu herkes tanır. İyi insandır. Herkese Kapısı açıktır. Trabzonspor’un eski yöneticisi, basketbol takımının kurucusu. Nobel ödülü alan Aziz Sancar’a gönderdiği bordo mavili forma ile gönüllere taht kurdu. Bu insan Trabzonspor yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan İmamoğlu’nun ziyareti resmî sitede maalesef yer almadı. Belki de baskı ile aldırılmadı. Ortahisar belediye Başkanı yer alıyorsa Beylikdüzü belediye Başkanı da yer almalı. Trabzonspor’u Trabzonspor yapan herkese açık olmadıydı..

Yazık.. Reklam almak için İmamoğlu’nun kapısını arşınlayanlar şimdi suskun, tek kelime yazamıyorlar.

İşte bu yüzden Trabzonspor kurtulmaz.
İşte bu yüzden Trabzonspor siyasallaşmıştır. Sizin Hacıosmanoğlundan, Muharrem Usta’dan bir farkınız yok. Çünkü sizde mideden bağlısınız!!
Kaynak: Sivil hareket

Editör: Abdullah GözaydınYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI