Bugun...
Seçimlere BOŞ verme Oy Ver YOK sayılma


Abdullah Gözaydın Söylenemeyenleri söyledik
agozaydin@hotmail.com
 
 

 Gerek Dünyada Gerekse ahrette Kefil Olarak desteklediğimiz kişilerin vebali nedeniyle sorumluluk taşırız. 
Vebaline kefil olmadığın kimseyi bir yerlere taşıma.
SEÇİMLERE BOŞ'TA VERME.
GÖRÜNÜŞTE SEÇİLME ŞANSI OLMASA BİLE
HÜSNÜ ZAN İLE DİNİ, MİLLİLİĞİ BÜTÜN BİR ADAYA
GEÇERLİ OY VER, YOK SAYILMA...
ALLAH CC. HAKKIMIZDA HAYIRLAR NASİP EYLESİN İNŞAALLAH.


Değerli arkadaşlar merhaba; bendeniz Özkan Mustafa KÜÇÜKKURAL. 

1970 yılında İstanbul, Beyoğlu, Kasımpaşa’da doğdum. Aslen İstanbulluyum. İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümü’nü bitirdim.30 yıldır siyasi ve sosyolojik araştırmalar yapmaktayım.Araştırma şirketim var. Ayrıca kültürel faaliyet olarak sahaflık ile meşgulüm.Evliyim ve 3 evlat sahibiyiz.
Derim ki; yerel yönetimlerde bizler hiçbir siyaset ve ideolojiye bağlı kalmadan, hiçbir partiye bakmadan ilçemizden, ilimizden ve kendi içimizden bağımsız adaylar çıkarmalıyız. Oyumuzu da bağımsız adaylara vermeliyiz.
Sadece o bölgede hizmet alacak olan seçmenler karar verip belediye başkanını seçmeli. Atama belediye başkanları seçilince emin olun ki doğal olarak vatandaştan çok kendilerini oraya getiren sisteme ve kişilere hizmet etmektedirler. Bu tüm partiler için geçerlidir. Hepsi aynı sistem üzerine kuruludur.Ancak bağımsız adaylar seçilirse gerçek manada halka hizmet edebilirler. 
Belediyeler; yalnızca bizlerin yerel hizmetlerini icra etme makamıdır.Belediyeler siyasi parti organları değildir. Siyaset üretme yeri de değildir.Siyaset peşinde olanlar hizmet üretemez. Arkadaşlar; biraz düşünmenizi rica ediyorum! Şuanki sistemde belediye başkanınızı siz mi seçtiniz? Falan partinin adayına oy verdiniz. Kim bu?O partinin bizim için uygun gördüğü kişi. Bize soran var mı? Bütün partiler seçmenlerini; ‘’ Bana oy vermezsen falan parti kazanır’’ diye korkutuyor. Bu sistemde hiç tanımadığımız hatta bir önceki beş yıl başarısız bulduğumuz birine oy veriyoruz. Evet, arkadaşlar bu seçim bu anlayıştan vaz geçme zamanıdır. Takdir sizlerindir.
Arkadaşlar; yakın zamanda yeni bir sistem ile karşılaştık. İttifaklar. Seçmen arkadaşlar siz razı mısınız? Size soran oldu mu? 
Oy da bizim seçim de bizim diyorsanız, bağımsız adayları destekleme zamanıdır.
Çocuğa, gence, yaşlıya, her yaştan insana hizmet üreten,huzur veren bir şehir tasarlama zamanıdır. Bir sosyal bilimci olarak; bu inançla yapacağımız hizmetler herkese fayda üretecek yegane çözümdür.
Yeryüzünün incisi İstanbul, değerli İstanbullular: Hizmet ve insan odaklı bir belediye yönetimi için partili başkan adaylarına oy vermiyoruz.Güler yüzlü bir İstanbul, merhametli bir şehir ve herkese adil hizmet üreten bir belediye yönetimi için oylarımız bağımsız aday Özkan Mustafa KÜÇÜKKURAL’a
Saygılarımla

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI