Bugun...


Yenikapı Mitinginden Önemli Notlar
Yayın hayatına başladığımızdan beri Tek ilkemiz Objektif, Tarafız Doğru haber yapmaktır. Yenikapıda bir miting alanı var, Mevcut dolgu alanı 546.000m2, Miting için ayrılan alan 125.000 M2. dörtle çarpsak ful dolu hali 500.000 kişi eder. Fakat hizmete açıldığından beri doldurulamayan alan için yapılan haberlerde 1 milyondan 5 milyona kadar izleyici geldiği iddia edildi. Daha evvel 4-5 milyon kişi diye haber yapan ulusal basın bu sefer mütevazı oldu 1.300.000 kişi yazdı,

Yenikapı Mitinginden Önemli Notlar
+ -

17 Haziran 2018 Ak parti  mitingi; Bu gün Yenikapıda kaç kişi vardı?
Yukarıdaki izahattan sonra gerçeği görmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.
Mitingin en yoğun zamanı Cumhurbaşkanı RT. Erdoğanın sahneye geldiği zamandı, Bizim videomuz işte bu saatlerde başladı.
Cumhurbaşkanı RT. Erdoğanın konuşmaya başladığından itibaren alandan canlı yayına başladık, 7. dakikada canlı yayınımız şebeke sorunu nedeniyle kesildi. Bizde normal video kaydı yaptık.


İlk dakikalardan itibaren alandan yoğun çıkışlar yapılmaya başlandı, Bizde bu çıkışları görüntülemek için alan dışına çıktık 2 saat süren mitingden ilk 40 dakikayı aşağıdaki videomuzda sizlere sunuyoruz.

Bu şekildeki habercilik anlayışımızı yadırgayan kişilere söylenecek tek sözümüz var; Bırakın bir kişide objektif haber yapsın, Zaten ciddiye alındığımız yok, Neden gerçekleri örtmeye çalışıyorsunuz? demekteyiz.

ERDOĞANDAN YENİKAPI VAADLERİ

Bir adım daha atıyoruz 250 yıllık tarihi olan meşhur Rami Kışlası’nı 7 milyon ciltlik bir kütüphaneye çeviriyoruz. 
İstanbul’u bir kültür sanat merkezine çeviriyoruz. 
Kuleli Askeri Lisesi’nin restorasyonunu yaparak onu da müzeye çeviriyoruz. Müzik müzesi ve sikke müzesi kuracağız. 

Yassıadayı demokrasi ve özgürlükler adasına çeviriyoruz. 
Burada uluslararası toplantılarımızı yapacağız. 2 gün 3 gün adaya kapanacağız ve netice alacağız. 

500 yıllık Haliç Tersaneleri Turistik tesis projesiyle Fettan Taminceye ihale edilmiş Haliç tersanesi devasa bir bilim ve teknoloji merkezine dönüşecek.”  BU KONUDAKİ HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ 
PROJEYLE İLGİLİ ÖNEMLİ GELİŞMELER 

Haliç'te bir bilim ve teknoloji merkezi kuruyoruz. Bilim ve teknoloji merkezimiz de Haliç Tersanesi'ni bilim ve teknoloji merkezi yapıyoruz. Hazırlıklar tamam, suratle yıkımı yapılacak ve bilim ve teknoloji merkezine dönüşecek. Avrupa'nın en büyük bilim ve teknoloji merkezi olacak.

Sağlıkta İstanbul'a çağ atlattık. 129 adet sağlık tesisi inşa ettik. 5 kat trilyon olan 14 sağlık tesisimizin inşaatı devam ediyor. 7 bin yataklı 2 dev şehir hastanesi yapıyoruz. Başakşehir Şehir Hastanesi 2 yıla kadar tamamlanacak. Sancaktepe Şehir Hastanesi de YPK onayında. 5 büyük Millet Bahçesi'ni hayata geçiriyoruz. Atatürk Havalimanı'nı Millet Bahçesi'ne dönüştürüyoruz. Central Park, High Park'tan daha büyük Millet Bahçesi. Central Park'ın 3,5 kat büyüklüğünde, bize bu yakışır.

VİDEOMUZ HAZIRLANIYOR


 HABER VİDEOSU

Kaynak: Sivil Hareket

Editör: ABDULLAH GÖZAYDINYORUMLAR
2 Yorum

Abdullah Gözaydın
19-06-2018 07:40:00

Sayın Görmez, Eski, Allah Hucurrat suresinde kusurları araştırmayın diyor, Suçları görmezlikten gelin, dileyen dilediği suçu işlesin demiyor. Ve biz kusurları değil Suçları haber yapıyoruz. Devletin müdahalesini istiyoruz, Şikayet ettiğimiz Ak kadrolara yakınsa hiç bir şey yapılmıyor, Bu iç dokunulmazlığınızla övünebilirsiniz.rnrnAyrıca Biz suçlulaları takip ederken Dinine Nesebine, kavmine, milletine bakmıyoruz. Suç unsuruna bakıyoruz.rnHz. Ömer Ra. Benim yaptığım işi yapması için bir kişi görevlendirmişti "Beni takip et yanlış yaparsam beni uyar" diye.rnBen hayatım boyunca habercilikten tek kuruş para kazanmadım, Bu işi para için değil İbadet amaçlı yapıyorumrnBenim bildiğim inandığım İslam buna ibadet diyor, Sen nereye inanıyorsun bilmiyorum.rnToplumun selameti ibadetle değil Adaletle mümkündür, Adaletin güvence olmaktan çıktığı yerde zulüm vardır, İşkence vardır, haksızlık yolsuzluk vardır, rnDünyada ve Ahrette hayatı cennet yapabilmek için mücadele ediyoruz, ne yaptığımız değil Niyetimiz

Emrah Görmez
19-06-2018 07:39:00

Sen ne diyorsun be SATILMIŞrnAllah Müslümanların kusurunu araştırmayın diye emrediyor, Senin işin gücün Müslümanların kusurlarını araştırmak, İmamların lojmanını eleştirmek, Aldıkları maaşı şikayet konusu yapmak, Namaza gelemeyen imamları haber yapmak, Vatandaşın mecburen kaçak yaptığı inşaatları deşifre edip şikayet etmek, Olmadı gidip savcıya bakanlığa dilekçe yazarak dava açmakrnSenin başka işin yok mu hemşerim, ne ayaksın sen?

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI