Bugun...


Yerli üretim logosundan Türk ibaresi çıkartıldı!
ÜLKEMİ YÖNETENLER BENİM MİLLİ-MANEVİ İNANCIMA SAHİP DEĞİL Algısı hiç bu dönem kadar toplumu rahatsız etmemişti. Yakın zaman evvel toplumda fırtına koparan TC. düşmanlığını aştık, Şimdi milli üretim tanıtım logomuzdan Türk/Türkiye ibaresi çıkarıldı. Bütün dünya üretim ürünlerinde devlet adını kullanırken bizimkiler anlamsız gayri milli ciddiyetsiz bir logoyu Türk milletine dayatmış oldular. BEN BU TÜR LOGOYU KULLANAN FİRMA ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAYACAĞIM DİYEN ÇOK KİŞİ VAR

Yerli üretim logosundan Türk ibaresi çıkartıldı!
+ -

YUKARIDAKİ FOTOLARDA ÜSKÜDAR BÜLBÜLDERESİ MASON+YAHUDİ MEZARLIĞINDA EL SIKIŞMA LOGOSU MASONİK BİR SİMGE OLARAK KULLANILDIĞINI GÖRÜYORUZ...

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, zorunlu hale getirilen, Türkiye'de üretilen ürünlerin etiketlerine konulacak 'Yerli Üretim Logosu'nu bugün düzenlenen tanıtım toplantısıyla kamuoyuyla paylaştı. Tanıtımı yapılan logonun Türkiye Devletini, Türk milletini ifade eden bir tanım yok.

TC. düşmanlığını aştık derken Şimde de Ülke üretiminde kullanılacak "Türk Malı" "MadeinTurkey" markası belirsiz, Dünyada birçok STK ev Firmanın logo olarak kullandığı "el sıkma" bir figürün Türkiyeti temsil etmesi gibi bir akıl tutulması düşünülemez.

SOSYAL MEDYADA TOPLUMUN TEPKİ İLE KARŞILADIĞI LOGOYA ALTERNATİF LOGA TASARIMLARI

Bu kadar basiretsizlik kabul edilemez, Dünyanın tamamında yerel üretimlerde ülke adı ülke bayrağı milli simgeler kullanılırken Türkiyenin Ticari+İmalat ürünlerinde Türk+Türkiye adının kaldırılması hangi akla hizmettir.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın "Yerli üretim" tasarımını tanıttığından beri yoğun eleştiri alan logonun düzeltilmesi için karşı girişimlerin yoğunlukla artacağına inanıyoruz. 


Sosyal medyada Yerli üretim logosu ile ilgili yorumlar şu şekilde:

"Yerli üretim logosunu beğenmedim. Direk bayrak ve ülke adı konulabilirdi. Daha anlaşılır ve dikkat çekici olurdu."
Masonik ve birçok yerli yabancı firmanın kullandığı el sıkışma grafiğini "Türk Malı" ile ne alakası var, Dünyanın tamamı üretilen ürünler ülk ismini koyarken bunlar Türk/Türkiye ibarelerini neden çıkarmışlar, Kesinlikle anlamsız bir logo, Türkiyeyi ifade etmiyor.

"Bizim insanımızın yerli ve milli kısmını algılaması için illa yazıyla yazılması, gözüyle okuması gerekmiyor. İnsanımız görsel hafızasız değil dahası salak değil. Milli olan şeyde bayrak olur, mesaj olur. "Yerli Üretim" diyerek o mesajı verememişsiniz. I-ıh olmamış."

"Üretimle tokalaşmanın alakası nedir? Burada "elinden tut" anlamı bile çıkmıyor.Çünkü el ele vermek değil tokalaşma görseli kullanılmış. Koy eski yuvarlak Türk Malı yazısını, kırmızı beyazla vurgulu hale getir olsun. Bunun için bir de para vermişlerdir.Yazık."

"Bukadar kötü olanı seçmeyi nasıl beceriyolar yani ürüne bayrağımızı koyup albenisini yükseltmek varken böyle ucube bir logoyu kime tasarlattılar."
LOGOMUZDAKİ SİMGEYİ MASONLAR KULLANIYOR


SÖZ KONUSU BU DEĞİŞİMİN TEMELİ 2012 YILINA DAYANIYOR, Konu hakkında o yıllarda haber olan kararın bir kısmı, İhanet gibi kararın temeli TC. gibi çok evvelden atılmış
Kaynak: Sivil hareket

Editör: Abdullah GözaydınYORUMLAR

HAYRULLAH ERTEM
12-10-2018 17:53:00

Buldunuz karşınızda aptal milleti, ''bu ay cari fazla verdik'' diye övünerek konuşuyorsunuz...

Biraz utanın..!

Bu cari fazla, üretim gücümüzden doğan, ve yaptığınız ihracattan değil...

Döviz yükseldiği için yapamadığımız ithalattan kaynaklanıyor...

Yani ülke içinde üretim için, gerekli hammadde, ya da gereçleri dışarıdan alamıyoruz...

Şu anda üretici, elindeki hammadde ve diğer malzemeleri, stoğundan kullanıyor...

Yarın bu stoklar bitince, dışarıdan almak zorunda kaldığımızda cari açık, katlanarak büyüyecek...

Bu günkü durumun gerçek tarifi,''ekonomik olarak küçülmeye başladık'' demektir...

Bırakın üç kağıtçı hokkabazlığını, gerçek neyse onu söyleyin...

Zaten ''bu millet'' uyuyor, hiç olmazsa yalan söylemekten yazılacak, yeri kalmamış günah defteriniz, daha dolmasın..!

Hayırlı Cumalar..!!!

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI