Bugun...


Şehr-i Trabzon abonesi olmak
Seninde Trabzon hakkında bilgiye belgeye ihtiyacın var, Çünkü Trabzonlusun ve Trabzonsporlusun.. Şehr-i Trabzon dergisi ekonomik değil, kültürel kaygılarla yayınlanmaya çalışılan, amatör bir ruhla profesyonelce hazırlanıp sunulan bir dergidir. Bu dergiyi belki dağıtım ağından temin edemeyenler için bu haberi yapmamız zaruret oldu. Teklif bizden Takdir sizlerindir, Sayın Hemşehrilerim Abdullah Gözaydın

  Şehr-i Trabzon abonesi olmak
+ -

Artık İstanbul'da ve Türkiyenin her yerinde Trabzon'u, Trabzonluyu, Hayat, Spor, Siyaset, Kültür, Sanat, Ticaret,  mücadelesi veren hemşerilerinden haber almanın doğru bir yolu  Şehr-i Trabzon abonesi olmaktır.
Bu aboneliğinizle birilerini ihya etmeyeceksiniz, Derginin sadece masrafını ödeyecek Türkiye'nin her yerinde Trabzon'u yaşayacaksın.

 Şehr-i Trabzon dergisi hakkında:

Dergimiz Mayıs 2017’de Trabzon Life ismiyle yayına başladı. “Marka Tescili” konusuna hevesli bir hemşehrimizin bizden erken davranmasından dolayı dergimizin ismini şubat 2018’den itibaren Şehr-i Trabzon olarak değiştirdik.
Bu dergide Trabzon’un tarihini, sanatını, sporunu, doğasını ve dahasını bulabilmeniz için her ay büyük gayret gösteriyoruz. “Her ay” diyoruz çünkü dergimiz bazı benzerleri gibi ara sıra değil her ay çıkmaktadır. Üstelik sadece bir adet düzenli sponsoru olduğu halde.
Derginin Yıllık (12 Sayı) 200 TL, 6 Aylık 100 TL'dir
Dergimizin toplamda 15, Şehr-i TRABZON adıyla 7. sayısı çıktı Ulaşım/Dağıtım için Bülent Şirin 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
m.me/sehritrabzondergisi --- sehritrabzon@yandex.com.tr  ---  http://www.sehritrabzondergisi.com

İletişim Adres: Hakimiyeti Milliye Cad. Kançal İş Merkezi No: 58 D: 108 Üsküdar - İSTANBUL
E-Mail: admin@karadenizmanset.com -- www.karadenizmanset.com/
Telefon: 0216 343 61 00 - 0535 279 27 17 - 0533 380 86 90
Kaynak: Sivil hareket

Editör: Abdullah GözaydınYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI