Bugun...
Birilerinin 15 Ağustos inadı üzerine gelişen olaylar


Abdullah Gözaydın Söylenemeyenleri söyledik
agozaydin@hotmail.com
 
 


Abdullah Gözaydın
 
Azimle işeyen mermeri deler, miş. Biz sabretmeyi severiz. ve haddimizi de biliriz, Bizi zevattan saymayanların hazin sonlarını senaryo yapsınlar diye yayınlamak en büyük hobimiz, duyurulur.

 

Ökkeş Bölükbaşı Birilerinin Kendi Noksanlarını Kapatmak, Yanlışlarını Göstermemek, Doğru İşler Yapmadıklarının Anlaşılmasını Engellemek İçin Sağa Sola Saldırma, Hedef Şaşırtma Taktikleri İşe Yaramaz. Herkes Herşeyi Görüyor, Anlıyor ve Biliyor. Ayrıca Kendi Aralarında Tartışan İki Trabzonlu Arasına Maraşlı Ökkeş Niye Karıştırılıyor Anlaşılmadı. 
Birde Şu Konu Var ki Tartışmanın En Önemli Tarafı Bu Olsa Gerek. İnsanları Küçümsemek, Ayrıştırmak, Ötekileştirmek Bazılarının Kanına, Ruhuna İşlemiş, Kendi Egoları İçin Herkesi, Her şeyi Dışlamak, Doğru Bile Olsa Kabullenmeyip, Önyargılarla Karalayıp Kötülemek Doğal Alışkanlıkları Olmuş.

Ne Diyelim Allah İlah Etsin.
Öğrenmenin Yeri, Zamanı, Şahsiyeti Yoktur, Bana Lazım Olan Bilgi Uzaylıda Bile Olsa Öğrenirim, Çinliymiş, Maraşlıymış, Uzaylıymış Ayırmam. Siz de Bölücülük ve Ayrımcılıktan Vazgeçin, Göçmeden Günahlarınız Azalsın. 

Maraşlı Ökkeş, Abdullah Gözaydın, Zeki Gökçe, Dursun Ali Yılmaz, Bülent Şirin, Sadullah Dervişoğlu Olmasaydı; Siz Hala Arka Bahçesi Olduğunuz Makam ve Kişilerin Dayattıkları Saptırılmış Uydurma Bir Tarihte Trabzon'un Fethini Kutlamaya, Pontus'a Hizmet Etmeye Devam Edecektiniz. Bu Gazetecilerin Israrlı Çalışmaları Sonucunda KTÜ Tarihçilerinin Gerçeği Göstermeleri ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun Resmi Kabulü İle Trabzon'un Gerçek Fetih Tarihi Yeniden Tescillenmiş Oldu da Fatih Sultan Mehmet'in Ruhu Sıkıntı ve Eziyet Çekmekten Kurtuldu. 
Selam ve Saygılarımla KahramanMaraşlı Ökkeş...

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI